2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Satu Mare
  5. Alte locuri de munca - Paulesti
Postat 07 mai 2024

Administrator Magazin Online

Localizare

Paulesti

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO14284948

Descriere

SC Rossell&Co SRL angajeaza Administrator Magazin Online.

Ce cautam:

O persoana ce se va ocupa de adaugare produse pe site, are cunostinte in PhotoShop, Excel si platforma Emag.

Cerintele postului:

- Cunostinte MS Office, Excel

- Cunostinte minime SEO (daca nu le detii, te putem invata noi)

- Cunostinte limba engleza ( mediu )

Profil dorit:

-persoana serioasa, ambitioasa, cu initiativa, orientata catre rezultate, pozitiva, dinamica, corecta, organizata.

- Necesita abilitati de comunicare, relationare, planificare, asimilare rapida de informatii.

Responsabilitatile postului:

- Adugare produse pe site, modificare si actualizare preturi.

- Atentie foarte mare la detalii (ceea ce vei documenta va aparea pe site-ul nostru, iar acest lucru va determina decizia de achizitie a produsului )

- Ne dorim o persoana descurcareata si perseverenta

- Cunostinte bune de limba romana ( ortografia, punctuatia si gramatica trebuie sa fie puncte forte)

Beneficii:

- Salariu motivant si posibilitate reala de avansare pe plan financiar;

- Bonuri de masa

- Un mediu de lucru placut, echipa tanara;

- Dezvoltare profesionala;

- Posibilitate de avansare in cadrul unei firme aflata in plina expansiune;

- Lucru in echipa si evolutie in relationare;

Program: L - V: 8:00 - 17:00

Pentru mai multe detalii, va stam la dispozitie la datele din contact :

tel: 07********05

Localitate

Paulesti,

Satu Mare

Locație exactă
Satu Mare, Paulesti
ID: 269647067