2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Dambovita
  5. Alte locuri de munca - Gaesti
Postat 11 aprilie 2024

Administrator magazin online - Retail home & garden

Localizare

Gaesti

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiCUI / CIF: RO7213138

Descriere

Carpatik Impex SRL angajeaza Administrator magazin Online.

Magazinul nostru se ocupa de comercializarea produselor electronice, electrocasnice, si articole de bricolaj.

  • Tipul postului: Full time / part time - cu prezență fizică necesară

Responsabilități: Candidatul ideal va fi responsabil de următoarele aspecte:

  • Adăugarea si administrarea produselor de pe site

  • Primește, înregistrează, confirma si administrează comenzile efectuate online si telefonic

  • Oferă suport si consiliere clienților cu privire la comenzi, modalități de plată, livrare, etc;

  • Optimizarea imaginilor produselor și atributelor

  • Calcularea prețurilor finale pe baza prețului de achiziție, adaosului comercial și TVA-ului

  • Utilizarea eficientă a Microsoft Excel pentru gestionarea datelor și actualizarea produselor pe platformă

  • Urmarirea procesului logistic al produselor si intocminrea de AWB-uri

Constituie un plus:

  • Cunoștințe de editare grafică

  • Experienta in utilizarea unui sistem de gestiune (ex: WinMentor)

  • Experiență în vânzările prin intermediul magazinelor online sau capacitatea de a învăța rapid

  • Cunoștințe în administrarea platformelor Google Ads, Google Analytics si Facebook Business Suite

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv - format din salariu fix competitiv in functie de experienta si bonusuri din vanzari corelate cu performanata magazinului;

  • Mediu de lucru placut;

  • Oportunitatea de a lucra într-o industrie în plină dezvoltare

  • Programe de dezvolvare anuale si traininguri;

  • Bonusuri de performanta si sarbatori

Localitate

Gaesti,

Dambovita

Dambovita, Gaesti
ID: 258411515