2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Prahova
  6. Reprezentanti vanzari - Ploiesti
Postat 04 mai 2024

Agent Call Center

Salariu

400 - 500 €

Localizare

Ploiesti

Tip contract

Colaborare

Nivelul de studii: CalificatComision: Bază și comisionNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: RO45618517

Descriere

Responsabilitati:
• realizarea activității de vânzări prin telefon, cu îndeplinirea lunară a obiectivelor de vânzări și încasări; • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă.
• menținerea unor relații excelente cu clienții existenți și atragerea de noi clienți prin activități de promovare; Cerințe: - Cunoștințe de bază în utilizarea computerului și a aplicațiilor software (Microsoft Office, CRM).
- cunoștințe solide și experiență în vânzări
- excelente abilități de comunicare și relaționare interpersonală -Cunoașterea limbii engleze sau a unei alte limbi străine este un avantaj.
- abilități de vânzare și negociere
- abilitatea de a asculta
- persoană ambitioasă, organizată, - capacitatea de a rezolva rapid și corect problemele apărute
- capacitatea de a prioritiza sarcinile Beneficii: • Salariu competitiv și bonusuri de performanță. • Oportunități de avansare și dezvoltare profesională. • Mediu de lucru plăcut și echipă dinamică. • Beneficii suplimentare, inclusiv asigurare medicală. SE LUCREAZA DE LA SEDIU ÎN ZONA CENTRALĂ.

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 269503168