2. Locuri de munca
  3. Paza si protectie
  4. Paza
  5. Paza - Mures
  6. Paza - Tarnaveni
Postat 21 mai 2024

Agent de Paza si Protectie

Salariu

3 754 - 3 755 lei

Localizare

Tarnaveni

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: RO45198588

Descriere

SC. PALLBOX AMBALAJE. SRL,  Angajeaza

Agent de Paza

Cerințe:

- Minim 8/12 clase;

- Persoana serioasa / punctuala, cu simt civic dezvoltat;

- Necesita calificare agent paza /atestat.

 Responsabilități:

Patrularea constanta a zonei protejate.

Monitorizarea dispozitivelor de securitate, cum ar fi camerele de supraveghere.

Interventie rapida in caz de alarme sau incidente.

Verificarea persoanelor si vehiculelor care intra in proprietate.

Asigurarea sigurantei la evenimente speciale sau intalniri importante.

Beneficii:

- Pachet salarial aferent responsabilităților;

- Decontare analize medicale aferente angajarii;

- Echipament de lucru;

-Tichete de masa;

CV-urile se depun la poarta societatii, la sediul firmei, pe str. Avram Iancu, nr. 270, Tarnaveni.

Pentru detalii suplimentare, contactati-ne la numarul de telefon.

Localitate

Tarnaveni,

Mures

Mures, Tarnaveni
ID: 270482334