2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - Ilfov
  7. Reprezentanti vanzari - Otopeni
HANDLEKRAFT
Postat 01 mai 2024

Agent de Vanzari Full Time

Salariu

3 500 - 5 500 lei

Localizare

Ilfov, Otopeni

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO45702137

Societatea HANDLEKRAFT WAREHOUSE SOLUTION SRL, cu sediul în Otopeni, are disponibil postul de reprezentant în vânzări.

Responsabilități principale:

Promovarea imaginii și a serviciilor companiei;

Analizarea cerințelor clienților;

Furnizarea de consultanță privind produsele și caracteristicile acestora;

Administrarea portofoliului de clienți;

Menținerea unei relații profesionale și de înaltă calitate cu clienții din portofoliu.

Profilul candidatului ideal:

Abilități de operare PC (Word/Excel);

Experiența în vânzări nu este obligatorie, dar constituie un avantaj.

Abilități de negociere, comunicare și organizare, cu o orientare spre atingerea rezultatelor și satisfacția clientului.

Ce oferim: Salariu fix, sistem de bonusare, plus bonusuri pe parcursul anului.

Dacă ești o persoană deschisă și dornică să te dezvolți alături de noi, te invităm să faci parte din echipa noastră!

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Ilfov, Otopeni
ID: 268819655