2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Mures
  6. Reprezentanti vanzari - Ungheni
AnFeed
Postat 01 mai 2024

Agent de Vânzări și Achiziții la AnFeed

Localizare

Ungheni

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Numarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO15257194

Ne mărim echipa cu un Agent de vânzări pentru furaje și concentrate, achiziții de cereale, semințe oleaginoase și materii prime furajere, dedicat și pasionat, care să se alăture echipei noastre. Dacă ești pasionat de vânzări și îți dorești să lucrezi într-un mediu dinamic și plin de oportunități de dezvoltare, te așteptăm alături de noi.

Candidatul ideal

-        Experiență într-un post similar;

-        Cunoștințe de operare PC și Microsoft Office;

-        Abilități de comunicare și negociere cu clienții, flexibilitate, amabilitate, diplomație și capacitate de a lua decizii;

-        Gândire analitică, persoană foarte organizată și capabil să lucreze cu termene strânse;

-        Permis de conducere cat. B;

-        Cunoașterea limbii maghiare este un avantaj.

Descrierea jobului

-        Caută permanent să dezvolte noi relații de colaborare și raportează superiorul direct orice modificări și oportunități din zona alocată, care pot influența vânzările;

-        Dezvolta rețeaua de clienți activi, efectuând vizite periodice pentru preluarea de comenzi și pentru a rezolva eventuale probleme;

-        Păstrează legătura cu furnizorii de materii prime furajere;

-        Este răspunzător de încasarea contravalorii facturilor de la toți clienții din aria sa de acoperire;

-        Realizează obiectivele de vânzare și distribuție;

-        Promovează activ produsele din portfoliu;

-        Completează rapoarte periodice de activitate;

-        Aria de acoperire: jud. Mureș și jud. limitrofe.

Beneficii

-        Pachet salarial atractiv, tichete de masă și bonusuri de performanță;

-        Mașină de serviciu;

-        Laptop, telefon;

-        Contract de muncă pe perioadă nedeterminată.

Localitate

Ungheni,

Mures

Mures, Ungheni
ID: 269447662