2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Iasi
  6. Reprezentanti vanzari - Iasi
Postat 30 aprilie 2024

Agent imobiliar IASI

Salariu

1 000 - 5 000 €

Localizare

Iasi

Tip contract

Colaborare

Comision: Bază și comisionMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibil

Descriere

Descrierea companiei

Compania noastră caută agent imobiliar cu sau fără experiență în domeniu. Trebuie să ai atitudine indiferent de experiență. Dacă ești începător te vom instrui pentru abilități. Dacă ești cu experiență te vom aprecia la adevărata ta valoare. În ambele situații te vom trata ca un partener și nu vei încasa sub 50% din ceea ce faci. Practic, venitul tău este direct proporțional cu efortul, implicare, timpul alocat și de volumul de activitate prestat lunar.

Candidatul ideal

Ø Este de preferat să ai experiență profesională. Dacă nu ai te vom ajuta să o capeți;

Ø Capacitate de comunicare foarte bună;

Ø Abilitatea de a lucra atât în echipă, precum și independent;

Ø Abilități de negociere și convingere;

Ø Capacitatea de organizare și punctualitate;

Ø Pasionat de ținută office;

Ø Permis auto;

Ø Deții mașină personală pe care o utilizezi în scopul de a face bani.

Responsabilități

Ø Identificarea și contactarea potențialilor clienți;

Ø Prezentarea imobilelor disponibile potențialilor clienți și realizarea vizionarilor.

Ø Evaluarea nevoilor clienților și oferirea de soluții personalizate.

Ø Organizarea și coordonarea vizionărilor proprietăților.

Ø Negocierea ofertelor între cumpărători și vânzători.

Ø Menținerea unei cunoașteri actualizate a pieței imobiliare locale;

Ø Colaborarea strânsă cu colegii din departament și raportarea către managerul de echipă.

Ce oferim

Ø Îți oferim posibilitatea de ne deveni partener. Câștigurile tale vor depăși pe cele care le vei aduce companiei.

Ø Oportunitatea de creștere a societății pe care o conduci;

Ø Acces la toate resurse companiei precum și la know-how-ul acesteia;

Ø Diverse bonusuri și facilități pe care le vom discuta la interviu.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 261761552