2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - Ilfov
  7. Reprezentanti vanzari - Otopeni
Postat 17 aprilie 2024

Agent Livrari - Rent a car

Localizare

Ilfov, Otopeni

Compania noastra ProvideCarsRent cauta un Agent Livrari dedicat si dinamic pentru a se alatura echipei noastre entuziaste. Daca esti o persoana organizata, responsabila si iti place sa interactionezi cu clientii, aceasta pozitie ar putea fi potrivita pentru tine.

Responsabilitati:

Preluarea si predarea masinilor catre clienti in conditii optime

Asigurarea curateniei si bunei functionari a vehiculelor

Completarea documentelor necesare inchirierii masinilor

Asigurarea unei comunicari eficiente cu echipa interna pentru a asigura o experienta placuta clientilor

vei completa cu atenție documentele necesare in vederea inchirierii;

vei oferi suport telefonic clientilor pe perioada inchirierii;

vei intretine autoturismele companiei: mentine relatia si contracteaza serviciile spalatoriei auto cu care colaboram si cu service-ul auto partener, verifica integritatea autoturismului atat la predare cat si la primire;

vei verifica starea autoturismului la returnare (identifica eventualele avarii);

vei înregistra avariile și vei încasa suma aferentă de la clienți;

vei respecta orarul cu punctualitate.

Cerinte:

Abilitati excelente de comunicare si relationare

Atentie la detalii si orientare catre client

Capacitate de munca in echipa

Sa fii o persoana organizata, punctuala si dinamica.

Disponibil sa lucrezi in ture;

Esti flexibil

Sa ai o capacitate buna de comunicare si rezolvare a diverselor situatii aparute;

Sa ai o atitudine optimista, prietenoasa si orientata catre client;

Sa cunosti limba engleza la nivel mediu (conversational);

Sa ai permis de conducere – categoria B de minim 1 an;

Beneficiile de a lucra ca Agent Livrari la ProvideCarsRent includ un mediu de lucru dinamic, posibilitatea de a interactiona cu o varietate de clienti si de a lucra intr-o echipa tanara si motivata. Oferim de asemenea  suport pentru a te ajuta sa te dezvolti profesional in cadrul companiei noastre.

Daca esti interesat de aceasta pozitie si crezi ca ai abilitatile potrivite, te invitam sa aplici pentru a face parte din echipa noastra!

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Ilfov, Otopeni
ID: 269164275