2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Mures
  6. Reprezentanti vanzari - Targu-Mures
Postat 01 mai 2024

Agent promovare echipamente de joaca

Salariu

750 - 850 €

Localizare

Targu-Mures

Nivelul de studii: CalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normal

Descriere

Ce cautam?

  • Persoana cu studii superioare finalizate

  • Ne dorim sa cunosti programe de operare PC

  • Sa ai abilitati foarte bune de comunicare, negociere si vanzare

  • Persoana dinamica, ambitioasa si perseverenta

  • Sa ai abilitati de persuasiune si o buna capacitate de a relationa

  • Seriozitate si stabilitate

  • Autodidact ( iti insusesti detalii despre produsele si serviciile companiei )

  • Disponibilitate pentru deplasare

  • Permis de conducere

Ce responsabilitati vei avea?

  • Cunoasterea companiei si promovarea serviciilor in relatia cu prospectii din tara

  • Contactarea acestora telefonic/prin email/ face to face

  • Planificarea vizitelor si efectuarea lor conform targetului ( prezentari, corespondenta, intalniri )

  • Realizarea unui plan de promovare a locurilor de joaca si a terenurilor de sport către stakeholderii companiei în zona alocată.

  • Raportarea catre seful direct a tuturor activitatilor si rezultatelor zilnice

Ce-ti oferim?

  • colegi deschiși la minte și entuziaști, un mediu de lucru prietenos, atmosferă de familie

  • activități recreative în echipă, climat prietenos și suportiv

  • salariu fix + sistem de comisionare/bonusare :  in functie de praguri atinse si in functie de evolutie

Localitate

Targu-Mures,

Mures

Mures, Targu-Mures
ID: 264814844