2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Instalatori
  5. Instalatori - Constanta
  6. Instalatori - Constanta
Postat 02 mai 2024

Agent/Sofer Intretinere dozatoare salariu atractiv+800 BONURI MASA

Salariu

3 500 - 5 000 lei

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Fiecare coleg din echipa noastră aduce valoare companiei prin punctele sale forte. La Cumpana, combinăm calitățile, aptitudinile și experiențele tuturor, reușind să livrăm rezultate de excepție. Credem cu tărie ca munca în ehipă și comunicarea deschisă sunt și vor fi întotdeauna stâlpii de bază ai reușitei, atât pe plan profesional, cât și pe plan personal. Admirăm oamenii pe care ne putem baza, care oferă ajutor echipei la nevoie, își asumă responsabilitatea și comunică permanent.

Căutăm Agent întreținere și reparații!

Alătură-te echipei noastre!

Responsabilitati:

  • Realizarea zilnica a livrărilor de servicii (de reparații și întreținere dozatoare și livrare apa) către clienți, in acord cu ruta și orarul cursei și urmărind satisfacția deplina a clienților

  • Vizitarea locațiilor desemnate în rută, verificarea stării de funcționare a dozatorului cât și starea lui de igiena

  • Igienizarea și repararea dozatorului conform standardelor companiei

  • Stabilirea și menținerea relației bune cu clienții

  • Verificarea condițiilor de depozitare din magazia de apa și ambalaje

  • Încasarea și depunerea în întregime numerarului adunat de pe ruta

Cerințe:

  • Studii medii

  • Permis de conducere categoria B

  • Cunoștințe MINIME de mecanica si tehnica

  • Orientare către clienți, eficienta, corectitudine, integritate, responsabilitate

Beneficii:

  • Bonusuri, tichete de masa

  • Program de lucru flexibil, munca în teren

  • Mediu de lucru plăcut, echipa tânără cu perspective de dezvoltare

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 256575417