2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Bucuresti - Ilfov
  6. Manipulatori marfa - Otopeni
Postat 24 aprilie 2024

URGENT - Agent Sortare Marfuri - Aeroport Otopeni

Salariu

3 500 - 4 000 lei

Localizare

Otopeni

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 4CUI / CIF: RO34959519

Descriere

Candidatul Ideal

Dorim sa angajam persoane care:​

  • sunt deschise la comunicare si lucru in echipa;

  • sunt atente la detalii si serioase;

  • sunt sincere si statornice;

  • sunt energice si orientate catre client.

Descrierea jobului

Program de lucru: in ture, doua zile lucratoare cu doua zile libere (in ture:7 - 19);

RESPONSABILITATI:

  • Respecta instructiunile si procedurile de lucru specifice activitatii de incarcare;

  • Verifica corectitudinea si detaliile de incarcare a marfurilor;

  • Se asigura ca produsele alimentare corespund permanent si pe deplin cererii clientului, in ceea ce priveste cantitatea si calitatea;

  • Se asigura ca toate produsele utilizate sunt in conformitate cu procedurile si standardele companiei si legislatiei in vigoare.

  • Se asigura ca spatiul de lucru alocat este mentinut curat si respecta regulile de sanitatie aplicabile;

BENEFICII:

  • Pachetul salarial cuprinde: Salariu fix + spor vechime + spor de noapte + tichete de masa + prime;

  • Spor sarbatoare legala;

  • Masa calda, ceai, cafea, apa;

  • Uniforma;

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata:

  • Garantia corectitudinii contractuale;

  • Planuri de dezvoltare profesionala si training;

  • Activitati sociale in cadrul companiei;

  • Oportunitatea de a lucra alături de colegi cu experienţă semnificativă în domeniu;

Descrierea companiei

AIRPLATE – Inflight Catering furnizeaza servicii de catering pentru avioane in cadrul Aeroportului International Henri Coanda – Otopeni, cu o experienta de peste 20 de ani in domeniu.

Localitate

Otopeni,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Otopeni
ID: 267595764