2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Agenti turism
  5. Agenti turism - Prahova
  6. Agenti turism - Ploiesti
Postat 17 aprilie 2024

Agent Turism/Consultant Vânzări

Salariu

2 500 - 5 000 lei

Localizare

Ploiesti

Nivelul de studii: AbsolventComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: 46344053

Compania noastră caută un Agent Turism/Consultant Vânzări pasionat de călătorii și de a oferi clienților experiențe de neuitat. Dacă ești o persoană comunicativă, orientată către rezultate și îți place să lucrezi într-un mediu dinamic, atunci te așteptăm în echipa noastră!

Responsabilități:

  • Consilierea clienților în alegerea destinațiilor potrivite pentru vacanțe sau călătorii de afaceri;

  • Organizarea și rezervarea pachetelor turistice conform preferințelor clienților;

  • Promovarea ofertelor și a serviciilor companiei pentru a atrage noi clienți;

  • Întocmirea documentației necesare pentru călătorii (bilete de avion, rezervări de hotel etc.);

  • Urmărirea și gestionarea rezervărilor, asigurându-se că toate detaliile sunt în regulă pentru o experiență fără probleme pentru clienți.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în vânzări sau în domeniul turismului reprezintă un avantaj;

  • Abilități excelente de comunicare și negociere;

  • Cunoștințe solide de limba engleză (alte limbi străine reprezintă un plus);

  • Atenție la detalii și capacitatea de a lucra sub presiune;

  • Flexibilitate și disponibilitate pentru program prelungit în perioadele aglomerate.

Dacă ești o persoană entuziastă, dornică să învețe și să se dezvolte într-un mediu dinamic, atunci te așteptăm să aplici pentru poziția de Agent Turism/Consultant Vânzări. Oferim oportunități de creștere profesională, un mediu de lucru plăcut și provocări constante care te vor ajuta să-ți dezvolți abilitățile.

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 259401859