2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Cluj
  6. Reprezentanti vanzari - Cluj-Napoca
Postat 08 mai 2024

Agent VANZARI Cluj-Napoca

Salariu

3 000 - 8 000 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: NecalificatComision: Salariu FixNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilRecrutare la distantaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 10CUI / CIF: RO46688839

Compania Aro Inter Capital caută agenti de vânzări orientati către rezultate pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă ești o persoană comunicativă, cu abilități de negociere și vânzare, te invităm să aplici pentru această poziție.

Responsabilități:

• Prezentarea și vânzarea produselor companiei noastre.

• Crearea relațiilor cu clienții, asigurându-ne că nevoile lor sunt îndeplinite.

• Prezentarea produselor/serviciilor într-un mod profesionist și persuasiv, adaptat nevoilor fiecărui client.

• Îndeplinirea și depășirea obiectivelor de vânzări lunare.

Cerințe:

• Experiență anterioară în vânzări (de preferat, dar nu obligatoriu).

• Abilități de comunicare și negociere.

• Dorința de a învăța și de a-și dezvolta constant abilitățile în domeniul vânzărilor.

• Atitudine proactivă și încredere în propriile capacități.

• Spirit competitiv și dorința de a atinge și depăși obiectivele stabilite.

!Permis de conducere categoria B!

Oferim:

• Pachet salarial competitiv, format din salariu fix și bonusuri atractive în funcție de performanțe.

• Training și suport pentru dezvoltarea profesională în domeniul vânzărilor.

• Oportunități de avansare în cadrul companiei, bazate pe performanță și abilități.

• Teambuildinguri periodice

• Posibilitatea de a lucra intr-un colectiv tânăr

• Program flexibil

• Siguranța unui parteneriat pe termen lung

Dacă ești pasionat de vânzări și ești gata să aduci contribuția ta la succesul companiei noastre, te rugăm să aplici.

Despre noi:

Distribuitor autorizat in Romania cu peste 100 de ani de experienta internationala in marketing, management si vanzari. Prezenti in Romania din 1994 cu filiale deschise in Cluj, Bucuresti, Constanta, Ploiesti, Pitesti, Timisoara, Iasi, Sibiu, Targoviste, Buzau, Tg. Mures, Brasov, Oradea, Galati, Bacau.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 258443226