2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Suceava
  6. Reprezentanti vanzari - Suceava
Postat 18 aprilie 2024

Coordonator transport, cu sau fara experienta

Salariu

2 600 - 7 000 lei

Localizare

Suceava

Nivelul de studii: NecalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 3

Descriere

Descrierea jobului:

  • Contactacteaza potentiali clienti si prezinta serviciile oferite de companie;

  • Menține relația cu clienții existenți și oferă cele mai bune soluții în derularea comenzilor primite

  • Prelucrează comenzile primite de la clienți în programele dedicate și le transmite către operatorii de transport

  • Gestionează cererile de cotații - calculează costurile și prețurile

  • Informează clienții cu privire la transportul alocat (estimare date livrare)

  • Monitorizează evoluția transportului

  • Identifica solutiile optime de transport si le comunica catre client in cel mai scurt timp;

Beneficii :

  • Loc de munca stabil unde spiritul de echipa bine dezvoltat asigura o relatie de calitate pe termen lung;

  • Pachet salarial motivant, bonus in functie de performanta;

  • Cresterea progresiva a veniturilor lunare si perspectiva de avansare in functie de rezultatele acumulate;

  •  Birou in centrul orasului si ustensile de lucru.

Selectarea candidatului ideal se va face in baza unui CV. Nu vom lua in considerare alte metode de aplicare.

Localitate

Suceava,

Suceava

Suceava
ID: 269183094