2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - Pantelimon
Alexandru Ciuclea
Postat 07 mai 2024

Agent Vanzari ( Cunostinte Tehnice ) in Pantelimon

Salariu

4 000 - 5 000 lei

Localizare

Pantelimon

Nivelul de studii: CalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Compania ProHuman APT angajeaza Agent de Vanzari ( Activitate de Birou ) cu profil tehnic pentru unul dintre cei mai importanti jucatori de pe piata Tamplariei din PVC din Bucuresti.

Candidatul ideal:

  • Studii medii/superioare profil tehnic;

  • Abilitati tehnice si disponibilitate pentru demonstratii practice;

  • Persoana organizata, responsabila, obisnuita sa lucreze cu termene limita;

  • Abilitati de comunicare, prezenta placuta ( Tinuta si Limbaj );

  • Buna aplicare a tehnicilor de vanzari;

  • Permis conducere Cat. B. reprezinta avantaj.

Descrierea jobului:

  • Marirea portofoliului de clienti;

  • Realizarea obiectivelor lunare, trimestriale si specifice;

  • Stabilirea si pastrarea relatiilor cu clientii;

  • Comunicarea si stabilirea de relatii comerciale cu clientii;

  • Intocmirea si raportarea situatiilor de activitate saptamanal.

Oferim:

  • Un mediu de lucru placut si dinamic intr-o companie in plina expansiune;

  • Salariu fix + bonusuri din vanzari si incasari.

  Alte beneficii:

  • Prima de Paste si Craciun;

  • Tichete de masa;

  • Asigurare medicala privata care acopera servicii medicale atat din domeniul privat cat si public ;

  • Pentru mai multe informatii si detalii suplimentare va rugam sa depuneti un CV prezentei oferte sau sa ne contactati la numarul de telefon:

  • 07********43 - Alexandru Ciuclea.

Localitate

Pantelimon,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Pantelimon
ID: 267087766