2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - 1 Decembrie
Postat 17 aprilie 2024

Agent Vanzari Servicii de Curierat

Localizare

1 Decembrie

Tip job

Part time

Nivelul de studii: CalificatComision: Numai comisionMobilitatea postului: HybridProgram de munca: Program flexibil

Descriere

Cerinte:

- experienta pe un post similar de minim 1 ani

- excelente abilitati de organizare, comunicare si negociere

- abilitati de intretinere si dezvoltare a relatiilor cu clientii

- persoana dinamica, organizata, responsabila, punctuala

- Cunostinte de operare calculator (office, Email, Excel)

Avantaje :

- studii superioare

- experienta in domeniul vanzarilor de servicii de curierat

- buna cunoastere a pietei si mediului de afaceri de curierat din Romania;

- permis de conducere categoria B

- cunoasterea lb. engleza la nivel mediu /avansat

Descrierea jobului:

- prospectarea pietei

- implementarea strategiei companiei si promovarea produselor acesteia

- realizarea obiectivelor de vanzari si executie, stabilite pentru dezvoltarea companiei

- cresterea numarului de clienti si mentinerea relatiilor cu clientii existenti

- urmarirea derularii contractelor comerciale, precum si negocierea acestora

- realizarea si asigurarea unui sistem eficient si facil de comunicare/raportare cu/catre managementul companiei

Oferta (bonusuri, beneficii):

- remuneratie motivanta

- bonusuri de performanta acordate lunar sau trimestrial

- mediu profesionist de lucru

- participarea la training-uri de perfectionare

- comision din vanzari

Localitate

1 Decembrie,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, 1 Decembrie
ID: 269148542