2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Constanta
  6. Reprezentanti vanzari - Constanta
Postat 29 aprilie 2024

Agent Vânzări - Specialist în Sisteme de Gresat și Vaseline

Localizare

Constanta

Descriere

Alătură-te echipei noastre în crestere!

Suntem în căutarea unui coleg talentat și pasionat să se alăture echipei noastre.

Credem în importanța unei atmosfere de lucru prietenoase și colaborative, unde fiecare membru al echipei se simte apreciat și încurajat să-și exprime ideile și să contribuie la dezvoltarea proiectelor noastre. Suntem dedicați să creăm un mediu în care fiecare angajat să se simtă motivat și inspirat să atingă performanțe remarcabile.

Dacă ești o persoană entuziastă, creativă și dornică să facă parte dintr-o echipă dinamică, te invităm să aplici pentru poziția noastră disponibilă. Așteptăm cu nerăbdare să cunoaștem oameni noi și să creăm împreună o experiență de lucru memorabilă!

Responsabilități:

- Identificarea și contactarea potențialilor clienți interesați de sistemele de gresat și vaseline

- Prezentarea și promovarea produselor și soluțiilor companiei în domeniul lubrifianților și vaselinei

- Consilierea clienților cu privire la gama de produse disponibile și adaptarea acestora la nevoile specifice ale acestora

- Dezvoltarea relațiilor de lungă durată cu clienții existenți și identificarea oportunităților de creștere a vânzărilor

Cerințe:

- Experiență anterioară în vânzări, preferabil în domeniul sistemelor de gresat și vaseline

- Cunoștințe solide despre produsele și soluțiile din domeniul lubrifianților și vaselinei

- Abilități excelente de comunicare și negociere

- Orientare către atingerea și depășirea obiectivelor de vânzări

- Permis de conducere categoria B și disponibilitate pentru deplasări

Beneficii:

- Pachet salarial motivant și comision atractiv în funcție de performanțe

- Training și suport continuu pentru dezvoltarea abilităților de vânzări

- Abonament la cel mai mare furnizor de servicii medicale din Romania

Dacă vă regăsiți în descrierea acestei poziții și sunteți dornic să vă alăturați unei echipe dinamice și orientate către rezultate, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa de email emilia.cosmeanu(a)grup-rul.ro

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 268216694