2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bacau
  6. Reprezentanti vanzari - Bacau
Postat 25 aprilie 2024

Agent vânzări termopan

Salariu

3 000 - 5 000 lei

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: CalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 16044178

Descriere

  • Cerințe:

  • Permis de conducere cat.B - obligatoriu;

  • Disponibilitate pentru deplasări pe teren - obligatoriu;

  • Experienta in domeniu nu este obligatorie dar constituie un avantaj;

  • Experiență în vânzări - constituie un avantaj;

  • Responsabilitate, seriozitate, implicare.

Condiții:

  • Program de lucru full time;

  • Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;

  • Concedii conform legislației;

  • Masina de servici, laptop, instructaj;

  • Prime de sărbători;

  • Salariu motivant format din parte fixă + bonusuri in functie de experiență și de performanță.

Responsabilități:

  • Conform fisei postului

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 269487008