2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Bacau
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Bacau
Postat 18 mai 2024

Lucrator bucatarie

Localizare

Bacau

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Laborator de cofetărie angajează lucrător bucatarie.

Persoana potrivită trebuie sa fie atenta la igiena si la detalii si sa lucreze bine in echipa.

Nu cerem experiența prealabila, deoarece se oferă instruire la locul de munca, însă dorim disponibilitate de învățare și orientare către rezultat.

Responsabilități: prepararea anumitor deserturi, pe baza rețetelor proprii, menținerea curățeniei in spațiul re producție, completarea documentației zilnice etc. Programul de lucru este de 8 ore, de la 8 la 16, de luni pana sâmbătă.

Se oferă contract de munca pe perioada nedeterminata, cu salariu competitiv, la care se adauga tichete de masa, prime de sărbători si bonusuri de performanța.

Persoanele interesate ne pot scrie sau ne pot suna la numarul din anunt.

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 270011077