2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Bucuresti - Ilfov
  6. Muncitori constructii - Bucuresti
  7. Muncitori constructii - Sectorul 2
Postat 22 aprilie 2024

Ajutor Electrician

Salariu

3 500 - 5 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: 46495633

Descriere

Despre Compania Noastră

Suntem o companie renumită în domeniul instalațiilor și întreținerii electrice, angajată în oferirea de servicii de înaltă calitate clienților noștri. Ne mândrim cu echipa noastră profesionistă și cu abordarea noastră orientată către soluții și inovație.

Căutăm

Un ajutor de electrician entuziast și dornic să învețe, pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Candidatul ideal este o persoană proactivă, atentă la detalii și cu o dorință puternică de a crește profesional în domeniul electric.

Responsabilități

Asistarea electricienilor calificați în diverse sarcini (instalare, mentenanță, reparații)

Pregătirea materialelor și a uneltelor necesare pentru diferite proiecte

Respectarea strictă a normelor de sănătate și securitate în muncă

Menținerea curățeniei și ordinii la locul de muncă

Cerințe

Studii liceale, un certificat profesional în domeniul electric constituie un avantaj

Disponibilitatea de a învăța și de a urma instrucțiuni

Bune abilități de comunicare și lucru în echipă

Capacitatea de a lucra în condiții de stres și de a respecta termene limită

Oferim

Oportunitate de dezvoltare profesională și acumulare de experiență

Mediu de lucru susținut și colaborativ

Salariu competitiv, ajustat în funcție de experiență și competențe

Program de lucru flexibil și condiții de muncă sigure

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 267575865