2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Instalatori
  5. Instalatori - Bucuresti - Ilfov
  6. Instalatori - Bucuresti
  7. Instalatori - Sectorul 6
Postat 23 aprilie 2024

Ajutor instalator

Salariu

3 100 - 4 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: NecalificatNumarul de posturi disponibile: 5

Descriere

Descriere candidat/cerinte:

  • Activitate anterioara in domeniul constructiilor;
  • Experienta in activitati de instalatii sanitare si termice reprezinta un avantaj (nu este obligatorie);
  • Indemanare de a lucra cu echipamente si scule specifice constructiilor;
  • Munca in echipa;
  • Seriozitate; respectarea programului de lucru;
  • Studiile nu sunt necesare;
  • Permis cat B – reprezinta un avantaj.

 Descriere activitate/Responsabilitati:

  • Executie instalatii termice si sanitare in echipa;
  • Manipulare materiale de constructii si echipamente/scule necesare lucrarilor;
  • Respectarea termenelor stabilite pentru finalizarea lucrarilor.

Conditii:

  • Program de lucru 8 ore/zi;
  • Salariu fix, sub forma de avans si lichidare;
  • Loc de munca stabil, pe termen lung.

Descriera companiei:

SC ALCOOR SMART GROUP SRL este o companie de constructii care activeaza in domeniul instalatiilor pentru constructii civile si industriale precum: instalatii sanitare, termice, canalizari, hidranti, centrale termice (mici, medii si mari).

Posibilitati de afirmare si promovare in baza implicarii si cunostintelor acumulate.

„Profesionisti in instalatii” este fraza care ne descrie echipa cel mai bine.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 231737483