2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Ambalatori
  5. Ambalatori - Arges
  6. Ambalatori - Pitesti
Postat 30 aprilie 2024

Ambalator Depozit

Localizare

Pitesti

Echipa noastră în căutare de noi membri entuziaști și dornici să se alăture unei experiențe de lucru pline de energie și satisfacții!

Responsabilități:

  • Ambalarea coșurilor cadou și a pachetelor cu ținute de absolvire conform standardelor și instrucțiunilor date;

  • Pregătirea coletelor pentru preluarea de către curieri

  • Verificarea calității și a integrității produselor înainte de ambalare;

Cerințe:

  • Abilități bune de organizare și atenție la detalii;

  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și ritmat;

  • Fiabilitate și responsabilitate în îndeplinirea sarcinilor de lucru;

  • Capacitatea de a urma instrucțiunile și de a se adapta la cerințele în schimbare;

  • Experiență anterioară în ambalare și logistica constituie un avantaj, dar nu este obligatorie.

Oferim:

  • Pachet salarial competitiv și beneficii adiționale;

  • Mediu de lucru plăcut și dinamic;

  • Oportunități de creștere și dezvoltare în cadrul companiei.

Dacă sunteți o persoană organizată, eficientă și dornică să se alăture unei echipe dinamice și orientate către calitate, vă încurajăm să aplicați pentru această poziție!

Pentru a aplica, trimiteți CV-ul dumneavoastră aici pe olx sau sunați la numărul din anunt

Alăturați-vă echipei noastre și fiți parte din crearea celor mai frumoase momente pentru clienții noștri!

Localitate

Pitesti,

Arges

Arges, Pitesti
ID: 268662761