2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Sibiu
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Copsa Mica
Postat 25 aprilie 2024

Ana & Cornel Angajeaza: Vanzatoare Copsa Mica

Localizare

Copsa Mica

Descriere

Vânzător Copsa Mica

Suntem în căutarea unui vânzător entuziast și dedicat pentru a se alătura echipei noastre din Copsa Mica

Dacă îți place să lucrezi într-un mediu dinamic, ai abilități excelente de comunicare și ești pasionat de vânzări, atunci acesta este locul potrivit pentru tine!

Responsabilități:

  • Consilierea clienților și oferirea de asistență în alegerea produselor potrivite;

  • Păstrarea unui mediu de lucru curat și organizat;

  • Monitorizarea stocului și reumplerea rafturilor cu produse;

  • Participarea la activități de promovare și marketing;

  • Menținerea relațiilor cu clienții și asigurarea satisfacției acestora;

  • Urmărirea și atingerea obiectivelor de vânzări stabilite de companie.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în vânzări sau într-un rol similar este un avantaj;

  • Abilități excelente de comunicare și negociere;

  • Atenție la detalii și orientare către rezultate;

  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a se adapta la schimbări;

  • Flexibilitate în programul de lucru și disponibilitate pentru lucrul în weekend și în zilele de sărbătoare;

  • Cunoștințe de bază în utilizarea computerului și a sistemelor de operare.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și plin de provocări;

  • Posibilitatea de a dezvolta abilități de vânzări și de a învăța de la profesioniști în domeniu;

  • Salariu competitiv și bonusuri în funcție de performanță;

  • Oferim training și suport pentru a te ajuta să îți atingi obiectivele;

  • Posibilitatea de avansare în cadrul companiei;

  • Beneficii suplimentare, cum ar fi bnusuri de performanta și tichete de masă.

Dacă ești o persoană motivată, cu o atitudine pozitivă și dornică să faci parte dintr-o echipă de succes, te invităm să aplici pentru poziția de Vânzător la magazinul nostru din Copsa Mica

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Localitate

Copsa Mica,

Sibiu

Sibiu, Copsa Mica
ID: 266270435