2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bucuresti - Ilfov
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Otopeni
Postat 16 aprilie 2024

Anagajam mecanici auto RAMS Motorsport Otopeni

Localizare

Otopeni

Full time

Numarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Cerințe:

  • Minim de experienta in domeniu tehnic / mecanic

  • Permis categoria B reprezinta un avantaj

Responsabilități:

  • Rezolvarea problemelor de ordin tehnic

  • Colaborarea strânsă cu colegii de echipă pentru a asigura un mediu de lucru eficient și cooperativ.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu profesional și prietenos.

  • Posibilitatea de avansare și dezvoltare profesională.

  • Salariu competitiv în funcție de experiență.

  • Training continuu pentru a ține pasul cu noile tehnologii auto.

Pentru informatii suplimentare, va rugam sunati la numarul de telefon al acestui anunt! Multumim.

Localitate

Otopeni,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Otopeni
ID: 268783201