2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Cluj
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Cluj-Napoca
Postat 15 mai 2024

Angajăm muncitori calificați/necalifi pt instalatii telecom/electrice

Salariu

3 500 - 6 000 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 4CUI / CIF: ro13884790

Angajam pe perioada nedeterminată muncitori/tehnicieni retele de telecomunicatii/electricieni/tehnicieni

Cautam atat personal pregatit, cat si incepator dar dornic de invatare.

Program de lucru : luni-vineri 8 ore per zi

CANDIDATUL IDEAL, PROFIL:

  • absolvent al unui liceu tehnic/scoala profesionala;

  • cazier curat;

- persoana cu calitati si deprinderi in meseria de electrician retele electrice, responsabil, serios, punctual, organizat, cu o integritate fizica si psihica foarte buna, avand cunostinte si experienta in instalatiile electrice;

- meticulos, ordonat, atent la detalii;

- abilitati de comunicare;

- prezinta avantaj detinerea de autorizatii de specialitate;

  • Autorizare ANRE - constituie un avantaj;

  • - vechimea in domeniu constituie un avantaj;

- prezinta avantaj detinerea permisului de conducere auto cat. B.

- persoane serioase care isi doresc un loc de munca stabil si pe termen lung!

CERINTE

Seriozitate, punctualitate, atentie la detalii

  • insusirea precisa a sarcinilor de serviciu de indeplinit;

RESPONSABILITATI/SARCINI

- Monteaza trasee de cablu;executa lucrari de cablare ale instalatiilor electrice pentru:curenți slabi

- instaleaza sau pozeaza cablurile si conductoarele

- Raspunde de existenta, disponibilitatea sculelor, utilajelor, aparatelor, dispozitivelor, uneltelor, pe care le are in primire pe inventar.

- Executa montajul fizic al echipamentelor;

  • in functie de pregatire, pune in functiune si efectueaza setari specifice echipamentelor instalate;

BENEFICII:

  • Salariu atractiv in functie de experiență !Salariu brut si bonuri de masa de la 3500-5000 lei;

  • Motivație financiară extra în funcție de randament si prime la fiecare lucrare finalizata;

  • integrarea intr-un colectiv tanar, dinamic si profesionist;

- Salariu motivant și corect în funcție de abilitati si de experienta fiecaruia, bonuri de masa,

  • contract de munca pe perioada nedeterminata;

  • decontare transport public

- Siguranta locului de munca;

  • Posibilitate de formare profesionala;

Despre SC Wavenet SRL

Wavenet activeaza cu seriozitate si consecventa pe piata de telecomunicatii din anul 2001, avand in portofoliu clienti telecom cu nevoi speciale de comunicatii, pentru care asigura infrastructura indiferent de mediul de transport - fibra optica, cablu cupru sau radio. In ultimii ani au fost dezvoltate activitati in ceea ce priveste sistemele de securitate, unde Wavenet instaleaza sisteme de control acces, monitorizare video, asigurand instruiorea si obtinerea licentelor pentru angajatii sai. Deasemenea activitatea societatii s-a extins si asupra instalarii de sisteme fotovoltaice in zona comerciala si rezidentiala.

www.wavenet.ro

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 270293799