2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bistrita-Nasaud
  5. Alte locuri de munca - Bistrita
Postat 15 aprilie 2024

Angajăm Agent de Curațenie

Salariu

2 078 - 2 079 lei

Localizare

Bistrita

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Responsabilități Principale:

  • Efectuarea curățeniei într-o zonă rezidențială.

  • Curățarea și dezinfectarea suprafețelor, inclusiv mese, ferestre, podele și obiecte de mobilier.

  • Colectarea și eliminarea deșeurilor în mod corespunzător.

  • Reumplerea stocului de produse de igienă și curățenie.

  • Raportarea oricăror defecțiuni sau probleme de întreținere.

Cerințe:

  • Abilitatea de a lucra în mod independent și de a respecta un program de lucru stabil.

  • Atent la detalii și cu o atitudine proactivă față de curățenie și igienă.

  • Experiența anterioară în curățenie sau întreținere constituie un avantaj.

  • Abilitatea de a respecta standarde stricte de igienă și siguranță

Beneficii:

  • Contract de munca.

  • Program de muncă: 08:00-16:30, Luni-Vineri.

  • Salariul de 2079 lei NET + Bonuri de masă.

Localitate

Bistrita,

Bistrita-Nasaud

Bistrita-Nasaud, Bistrita
ID: 263588271