2. Locuri de munca
  3. Paza si protectie
  4. Altele
  5. Altele - Bucuresti - Ilfov
  6. Altele - Ilfov
  7. Altele - Popesti-Leordeni
DAN
Postat 29 aprilie 2024

Angajăm agent securitate market Popesti - Metrou Leonida

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Ilfov, Popesti-Leordeni

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Angajăm AGENTI DE SECURITATE/PAZNIC pentru un Obiectiv situat la 100 de metrii de gura de metrou Leonida, intrare in Popesti Leordeni

Cerințe:

- Minim 8/12 clase;

- Persoana serioasa / punctuala, cu simt civic dezvoltat;

- Nu necesita calificare agent paza /atestat.

Responsabilități:

- Program flexibil, in ture, alte variante agreate de comun acord;

- Verificare documente aferente, verificarea concordantei dintre bonul aferent cumparaturilor realizate si cantitatea fizica, aflata in posesia clientului;

-Monitorizarea accesului in cadrul obiectivului;

-Monitorizarea si respectarea tuturor proceselor, procedurilor si consemnelor particulare/post.

Beneficii:

- Pachet salarial aferent responsabilităților -12,5 lei NET/ora

- Decontare analize medicale aferente angajarii;

- Echipament de lucru gratuit;

- Curs calificare agent paza si ordine, gratuit;

- Bonusuri acordate trimestrial, in funcție de atingerea obiectivelor.

VĂ RUGĂM SĂ SUNAȚI DIRECT LA NUMĂRUL DE TELEFON DIN ANUNȚ.

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Ilfov, Popesti-Leordeni
ID: 240245001