2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Neamt
  6. Reprezentanti vanzari - Roman
Postat 25 aprilie 2024

Angajam Agent vanzari produse FMCG

Salariu

3 000 - 10 000 lei

Localizare

Roman

Nivelul de studii: AbsolventComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO2055100

Descriere

: Reprezentant Vânzări produse FMCG

Compania noastră caută un profesionist dinamic și dedicat pentru a se alătura echipei noastre în rolul de Reprezentant Vânzări Produse FMCG. Dacă ești pasionat de industria FMCG, ai experiență în vânzări și ești pregătit să te implici într-un mediu de lucru dinamic și competitiv, te invităm să aplici pentru acest post.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții existenți, asigurându-ne că necesitățile lor sunt îndeplinite în mod satisfăcător.

  • Identificarea și cultivarea de relații cu clienți noi, extinzându-ne prezența pe piață și creând oportunități de vânzare noi.

  • Planificarea și realizarea de vizite periodice la clienți în diferite regiuni ale țării.

  • Promovarea și vânzarea produselor FMCG, conform obiectivelor de vânzări stabilite.

  • Monitorizarea tendințelor de piață și a concurenței pentru a identifica oportunități și amenințări.

Cerințe:

  • Experiență demonstrată în vânzările de produse FMCG.

  • Abilități excelente de comunicare și negociere.

  • Capacitatea de a lucra independent și de a-și organiza eficient programul de lucru.

  • Disponibilitatea de a călători frecvent în diverse zone ale țării.

  • Permis de conducere categoria B.

Dacă îndeplinești aceste criterii și ești pregătit să te implici într-un mediu dinamic și competitiv, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău împreună cu o scrisoare de intenție la adresa de e-mail până la data de [01.08.2024]. Te rugăm să menționezi în subiectul e-mailului "Aplicare Reprezentant Vânzări FMCG".

Te invităm să te alături unei echipe pasionate de profesioniști într-o companie în continuă creștere și să fii parte din succesul nostru în industria FMCG!

Localitate

Roman,

Neamt

Neamt, Roman
ID: 269232404