2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Constanta
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Vama Veche
Postat 10 mai 2024

Angajam Ajutor Bucatar - The Pines Vama Veche

Salariu

4 000 - 4 200 lei

Localizare

Vama Veche

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

www.thepines.ro

Oferta

• Oferim pachet salarial atractiv, negociabil;

• Oferim cazare si masa gratuit;

• Contract de munca;

• Pentru cei care locuiesc in zona se deconteaza transportul.

Descriere post:

- Program 6.00 - 16.00, 6 zile/ saptamana

- Pregătește micul dejun si ajuta bucatarul;

- Primește și pune la păstrare alimentele în condițiile prevăzute de normele igienico-sanitare.

Cerinte

- Persoana ingrijita, serioasa, care lucreaza bine in echipa.

- Abilitati de comunicare foarte bune

Daca sunteti interesati, va rog sa sunati la nr de telefon: 07******21

Multumesc!

Localitate

Vama Veche,

Constanta

Constanta, Vama Veche
ID: 252681823