2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Cluj
  5. Alte locuri de munca - Cluj-Napoca
Postat 06 mai 2024

Angajam ajutor comercial e-comerce in domeniul auto

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO17872004

Firma noastra comercializeaza piese auto aftermarket (tuning) pe plan mondial. Dorim sa ne extindem echipa cu o persoana energica si serioasa.

Cerinte:

- Persoana prietenoasa, serioasa, organizata, dornic sa faca parte dintr-o echipa mica si tanara

- Pasiune in domeniul auto

- Cunostințe de bază in utilizarea computerului si a programelor de birou

- Limba engleza - nivel incepator

Responsabilitati:

- Pregatire colete pentru livrare la clienti

- Preluare marfa de la transportatori (pot fi colete mai voluminoase / mai grele care necesita manipulare)

- Prelucrare produse pe platforma e-comerce

- Prelucrare comenzi

Oferim:

- Un mediu de lucru prietenos si linistit

- Lucru in echipa mica si tanara

- Salar competitiv

- Program de lucru fix, 8 ore / zi, orele 09-17

- Lucru 100% de la birou

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 269870777