2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Cluj
  6. Personal necalificat - Cluj-Napoca
Postat 18 aprilie 2024

Angajăm ajutor lăcătuș mecanic

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaProgram de munca: Program normal

! Căutăm o personă pe care să o formăm profesional ca lăcătuș mecanic/ montaj mașini unelte

Suntem în căutarea unui lucrător necalificat entuziast și dornic să învețe pentru a se alătura echipei noastre din Departamentul de Asamblare. Dacă ai o atitudine pozitivă, ești dispus să înveți și să lucrezi într-un mediu dinamic, te invităm să aplici pentru această poziție.

Responsabilități:

  • Asistarea în procesul de asamblare a componentelor mecanice sub supravegherea unui lacatus mecanic calificat.

  • Manipularea și transportul materialelor și pieselor în cadrul departamentului.

  • Curățarea și menținerea curățeniei în zona de lucru.

  • Oferirea de suport colegilor din echipă conform indicațiilor primite.

Cerințe:

  • Disponibilitate pentru învățare și dezvoltare în domeniul asamblării mecanice.

  • Abilități bune de comunicare și dorința de a lucra în echipă.

  • Fiabilitate și punctualitate în îndeplinirea sarcinilor asignate.

  • Atitudine pozitivă și dorința de a contribui la succesul echipei.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a învăța și de a se dezvolta într-un mediu de lucru dinamic.

  • Training și îndrumare din partea colegilor și a personalului calificat.

  • Pachet salarial competitiv și posibilități de avansare pe baza performanței.

  • Mediu de lucru stimulativ și echipă dedicată.

Dacă ești motivat să începi o carieră în domeniul asamblării mecanice și ești pregătit să înveți, te rugăm să trimiți CV-ul tău.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 267390417