2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Olt
  5. Alte locuri de munca - Slatina
Postat 09 mai 2024

Angajam Asistent Farmacie Veterinara

Localizare

Slatina

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: 6218986

Descriere

 Societate comerciala angajeza asistent farmacie veterinara:

Candidatul ideal:

  • detine bune abilitati de comunicare si relationare;

  • da dovada de empatie,receptivitate ,atentie si energie;

  • experienta constituie un avanataj

Cerinte:

  • cunostiinte vaste ale gamelor de produse veterinare pentru toate tipurile de animale de companie;

  • comunicare placuta si captivanta cu clientii;

  • cunostinte de utilizare calculatot+casa de marcat;

Descrierea jobului:

  • identificarea nevoilor clientilor,consilierea si fidelizarea clientilor;

  • eliberarea produselor farmaceutice,conform legislatiei in vigoare;

  • verificarea stocurilor si urmarirea termenelor de valabilitate ale produselor farmaceutice;

Beneficii:

  • contract pe perioada nedeterminata;

  • salariu competitiv si beneficii suplimentare;

  • oportunitati de dezvoltare profesionala si avansare in cariera;

  • tichete de masa in valoare de 40 lei/zi;

  • tichete cadou pentru Sarbatorile de Craciun si cele Pascale;

Va asteptam in echipa noastra!

Localitate

Slatina,

Olt

Olt, Slatina
ID: 269970718