2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Bucuresti - Ilfov
  6. Asistent manager si secretariat - Magurele
Postat 15 mai 2024

Angajam Asistent Marketing Magurele

Salariu

3 000 - 6 000 lei

Localizare

Magurele

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 44108145

Descriere

Angajam asistent marketing

Descriere post

Cautam un coleg sau colega dedicata serioasa si inteligentaFaci marketing pentru qinvent.roFaci marketing pentru voce online.Faci marketing pentru uzina-firmelor.roRedacteazi diverse documente ale societatii.Faci consultanta pe resurse umane voce online.Asigura existenta tuturor actelor la dosarul de personal al firmei atat pentru el cat si pentru ceilalti salariati.Recruteazi afiliati pentru marketing online.Faci radieri din biroul de credit.Tii locul managerulul cand acesta este plecat in concediu.

BeneficiiSalariu 3000 lei netTelefon mobil cu abonament.1000 de  lei comision pe fiecare client recomandat pe uzina-firmelor.ro3% comision lunar pe fiecare client pentru firma de contabilitate Qinvent.ro1 leu/minut vorbi pe consultanta resurse umane.

CerinteSe lucreaza de la sediul nostru din str. Vasile Lascar 143 parter Sector 2Ideal ar fi sa detii permis de conducere.Program L-V / 9-18Contract de munca pe 8 ore

Localitate

Magurele,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Magurele
ID: 261842337