2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Bucuresti - Ilfov
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Ilfov
  7. Ospatar, barman, sef de sala - Baneasa
Postat 25 aprilie 2024

Angajăm Barista pentru Cafea de Specialitate ORIGO Piata Victoriei

Salariu

3 000 - 3 800 lei

Localizare

Ilfov, Baneasa

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureDeschis pt studentiCUI / CIF: RO46616417

Ești pasionat de arta preparării cafelei și îți place să lucrezi într-un mediu plin de energie și entuziasm? Căutăm un barista talentat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre din Velocita America House, in Piata Victoriei, sector 1!

Responsabilități:

Prepararea și servirea cafelei de specialitate în conformitate cu standardele noastre ridicate.

Asigurarea unui serviciu clienți excepțional, creând o experiență plăcută și memorabilă pentru fiecare client

Menținerea curățeniei și a ordinii în zona de lucru conform standardelor de igienă și siguranță alimentară

Colaborarea cu colegii pentru a menține un flux de lucru eficient și o atmosferă pozitivă în echipă

Cerințe:

Experiență anterioară în domeniul preparării cafelei de specialitate

Abilități excelente de comunicare și orientare către clienți

Capacitatea de a lucra in echipa și de a menține un ritm rapid în timpul perioadelor aglomerate

Atitudine pozitivă și entuziasm pentru industria ospitalității și cafeaua de calitate

Beneficii:

Mediu de lucru plăcut și dinamic, într-o echipă prietenoasă și receptivă

Oportunități de dezvoltare și avansare în cadrul companiei

Discounturi angajați pentru produsele noastre de calitate

Dacă ești pasionat de cafea și ești gata să te alături unei echipe dedicate, te încurajăm să aplici pentru acest post. Trimite-ne CV-ul tău și o scurtă scrisoare de intenție la adresa de e-mail, la telefon sau vino să ne întâlnim personal la Velocita America House pentru mai multe detalii.

07******87

Alătură-te echipei noastre și fii parte din povestea noastră de succes în lumea cafelei de specialitate!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Ilfov, Baneasa
ID: 266322219