2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Prahova
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Sinaia
Postat 15 aprilie 2024

Angajăm barman-ospătar. NU oferim cazare!

Localizare

Sinaia

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Barman-ospătar La Cafenea Sinaia.

Una dintre cele mai vechi cafenele din Sinaia, La Cafenea, este acum în căutarea unui barman-ospătar, cu un minim de experiență.

Dacă îți plac oamenii, experiențele noi, provocările și ești ambițios, alătură-te atunci echipei noastre. Vei avea șansa să lucrezi într-un mediu plăcut, prietenos dar și plin de satisfacții, atât profesionale, cât și materiale.

Printre responsabilitățile prevăzute în fișa postului, enumerăm câteva:

  • Vei deschide și închide zilnic cafeneaua, evident, atunci când e tura ta :)

  • Te vei ocupa de primirea, așezarea(dacă e cazul), luarea comenzilor, prepararea și servirea clienților, culminând cu debarasarea meselor la finalul acestui proces și întocmirea notelor de plată;

  • Te asiguri că mediul în care ne primim oaspeții și ne desfășurăm activitatea este unul în permanență curat și îngrijit pe tot parcursul zilei;

  • Oferi respect și amabilitate, necondiționat, tuturor clienților noștri.

Evident, la rândul nostru, vom avea și noi îndatoriri față de tine, printre care menționăm:

  • Asigurarea unui mediu plăcut de lucru alături de noi, colegii tăi;

  • Pachet salarial cuprins din salariu + bonuri de masă, la care se adaugă bacșișul pe care nu îl vei împărți cu nimeni ;)

  • Posibilitatea creșterii salariului proportional cu nivelul de experiență pe care-l ai sau pe care-l dobândești la noi, sau cu realizarea targeturilor pe care le stabilim împreună.

  • Salariul mereu la timp, niciodată întârziat;

  • Oferirea de training specializat pe profilul activității de cafenea pe care o desfășurăm zilnic.

  • Sprijinirea necondiționată și oferirea tot know-how-ului pe care-l avem pentru o cât mai rapidă și mai bună acomodare, precum și pentru realizarea obiectivelor, atât personale, cât și ale companiei.

Dacă ai ajuns până aici cu cititul și consideri că pare interesant anunțul nostru și-ai vrea să-i dai o șansă, atunci contactează-ne negreșit prin oricare dintre modalitățile de contact pe care le punem la dispoziție în cadrul anunțului.

Te așteptăm.

Localitate

Sinaia,

Prahova

Prahova, Sinaia
ID: 258910759