2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Arges
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Pitesti
Postat 13 mai 2024

Angajam Beauty Adviser – Magazin Gerovital Pitesti

Localizare

Pitesti

Descriere

Beauty Adviser – Magazin Gerovital Pitesti

În calitate de coleg/ă, obiectivul tău va fi vânzarea produselor conform politicii de vânzare a companiei, oferirea de consultanță clienților și promovarea produselor cosmetice și de make-up.

Principalele tale –responsabilităţi:

  • Efectuezi vânzarea, încasarea contravalorii produselor și asiguri mercantizarea produselor la raft;

  • Oferi consultanță clienților atât în alegerea produselor de îngrijire și make-up Gerovital, cât și în utilizarea corectă a acestora;

  • Recomanzi clienților schemele de tratament corespunzătoare tipului de ten și nevoilor acestora;

  • Oferi ocazional scurte demonstrații gratuite de machiaj pentru clienții magazinului;

  • Informezi clienții privind promoțiile existente în magazin, reducerile și ofertele speciale;

  • Tratezi obiecțiile într-un mod profesionist;

  • Transmiți comenzile pentru reaprovizionarea magazinului și realizezi recepţia cantitativă şi calitativă a mărfurilor;

  • Întocmești zilnic documentele specifice de evidenţă primară;

     Cerinţe:

  • Studii medii/postliceale;

  • Curs de make-up/certificare în meseria de machior (reprezintă avantaj);

  • Bune abilităţi de comunicare şi de organizare;

  • Foarte bune abilități de relaționare interpersonală și de negociere;

  • Atitudine orientată către client;

  • Cunoștințe privind întocmirea documentelor de evidență primară, efectuarea recepției mărfurilor, gestionarea valorilor, efectuare inventariere.

 Ce vă putem oferi noi:

  • Pachet salarial motivant, compus din salariu fix și bonus din vânzări (conform gradului de îndeplinire al obiectivelor lunare/targetului), tichete de masă , traininguri dedicate.

  • Oportunitatea de a lucra într-o companie cu tradiție, aflată într-o puternică expansiune. Mediu de lucru profesionist.

Candidaţii interesaţi pot depune CV-ul aici pe site sau direct la Magazinul Gerovital din Vivo Mall Pitesti .

Relatii la telefon : 07******67 .

Numai candidaţii selectaţi vor fi invitaţi la un interviu, a cărui dată va fi stabilită de comun acord cu aceştia.

Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate şi în deplină confidenţialitate.

Compania îşi rezervă dreptul de a testa competenţele declarate de către candidaţi.

Localitate

Pitesti,

Arges

Arges, Pitesti
ID: 258250121