2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Dolj
  6. Personal necalificat - Craiova
Postat 24 aprilie 2024

Angajam Bobinator (Muncitor Necalificat)

Localizare

Craiova

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Manpower recruteaza bobinatori pentru unul dintre clientii nostri, companie multinationala din domeniul productiei de generatoare electrice.

Cerinte:

- studii medii;

- cu / fara experienta;

- abilitati tehnice;

- organizat si atent la detalii;

- capacitate de comunicare si ascultare;

- motivat sa lucreze in industrie;

- disponibil sa lucreze in ture.

Descrierea postului:

 Executarea de lucrari manuale sau cu ajutorul unor scule, utilaje si dispozitive partial mecanizate

și efectuarea de lucrări specifice pentru realizarea de bobine pentru generatoare electrice.

Responsabilitati:

- realizarea bobinelor de inalta si joasa tensiune conform instructiunilor de lucru;

- utilizarea corecta a echipamentele din dotare;

- respectarea normelor de securitate si sanatate in munca.

Beneficii:

- salariu motivant, format din parte fixa si sporuri;

- tichete de masa;

- decont transport;

- formarea in cadrul unei companii multinationale;

- mediu de lucru tanar, dinamic

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 269465932