2. Locuri de munca
  3. Bone - Menajere
  4. Bone
  5. Bone - Bucuresti - Ilfov
  6. Bone - Moara Vlasiei
Postat 30 aprilie 2024

Angajam bona/bucatareasa

Salariu

5 500 - 6 000 lei

Localizare

Moara Vlasiei

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Angajez bona/ bucatareasa Cautam o doamna cu experienta in ingrijirea copiilor si la gatit. Varsta 45-55 Program de lucru 8 ore pe zi, de luni pana vineri. Daca este nevoie in weekend se va plati extra. Salariu 5500 lei pe luna. Pentru a aplica va rog sa trimiteti un scurt video cu informatii esentiale despre dvs pe whatsapp la nr de telefon 07******23

Localitate

Moara Vlasiei,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Moara Vlasiei
ID: 268889315