2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Sibiu
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Sibiu
Claudiu
Postat 02 mai 2024

Angajam Bucatar .

Localizare

Sibiu

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Candidatul ideal:

  • abilitati excelente de comunicare;

  • atitudine pozitiva, spirit de echipa;

  • spirit de observatie, atentie la detalii, flexibilitate;

  • persoana organizata, proactiva, dinamica, determinata;

  • flexibilitate in ceea ce priveste programul de lucru;

  • abilitatea de a organiza si de a identifica activitatile prioritare;

Responsabilitati:

  • Pregateste preparatele in conformitate cu standardele in vigoare;

  • Rigurozitate in regulile de igiena in alimentatia publica;

  • Respectarea timpului de executie al preparatelor;

  • Asigura implementarea si mentinerea standardelor de pastrare si depozitare a produselor si preparatelor realizate cu respectarea normelor igienico-sanitare in vigoare;

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 239193628