2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Bucuresti - Ilfov
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Bucuresti
  7. Bucatar - ajutor bucatar - Sectorul 1
Postat 10 mai 2024

Angajam bucatareasa gradinita

Salariu

3 500 - 3 800 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Experienta de conducere/ Management

Buna ziua, Suntem in căutarea unei persoane care sa gateasca cu dragoste și mult bun gust,pentru o gradinita privată din zona Herăstrău, în proximitatea stației de metrou Aurel Vlaicu. Program zilnic de la 7:00 la 14:30, de Luni pana Vineri, salariu 3800 + alte beneficii. Pentru detalii, va rog sa lăsați mesaj in privat. Multumesc!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 240240112