2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal curatenie si cameristi
  5. Personal curatenie si cameristi - Brasov
  6. Personal curatenie si cameristi - Poiana Brasov
Postat 23 mai 2024

Angajăm camerist/ă

Salariu

2 300 - 2 800 lei

Localizare

Poiana Brasov

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 4CUI / CIF: RO15530765

Descriere

Alpin Resort Hotel Poiana Brașov 4*, angajează camerist/ă.

Cerinte:

  • Experienta pe un post similar, in domeniul hotelier, reprezinta un avantaj.

  • Comunica eficient cu superiorii si cu ceilalti membri ai echipei.

  • O persoana comunicativa, calma și proactiva.

  • Se adapteaza volumului si vitezei de lucru.

Responsabilitati:

  • Efectueaza serviciul de curatenie in camerele alocate, conform gradului de ocupare al hotelului, respectand procedurile de lucru.

  • Raporteaza Managerului/ Guvernantei activitatea departamentului.

  • Mentine curatenia spatiilor publice aferente zonei de care este responsabil/a.

Beneficii:

  • Salariu atractiv in functie de experienta.

  • Decontarea transportului (contravaloare abonament RATBV).

  • Posibilitatea unei colaborari de lunga durata.

  • Tichete de masă în valoare de 35 lei/ zi lucrătoare sau posibilitatea de cazare la proprietate cu cantină inclusă.

  • Prime de sărbători

  • 21 de zile de concediu de odihnă pe an

Localitate

Poiana Brasov,

Brasov

Brasov, Poiana Brasov
ID: 269510000