2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Brasov
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Codlea
cristi.nicodim
Postat 28 aprilie 2024

Angajam Cititor contoare energie electrica

Localizare

Codlea

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilRecrutare la distantaDeschis pt studenti

Descriere

DESCRIERE

Descrierea jobului

Disponibilitate pe zonele Sacele, Codlea (si localitatile limitrofe)

Responsabilitati:

  • Localizarea si citirea contoarelor de energie electrica;

  • Operarea informatiilor in baza de date;

Cerinte:

  • Bune abilitati de comunicare, organizare, gestionare a timpului, seriozitate, disponibilitate si integritate morala;

Oferim:

  • Pachet salarial atractiv;

  • Tichete de masa;

  • Decont transport

Localitate

Codlea,

Brasov

Brasov, Codlea
ID: 257870799