2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Cluj
  6. Ingineri - Cluj-Napoca
Postat 25 aprilie 2024

Angajam Consilier Service

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

VINO SĂ FACI PARTE DIN ECHIPA NOASTRA!

Suntem în continua dezvoltare si cautam sa integram in echipa noastra profesionisti dornici sa lucreze intr-un cadru adecvat. Punem accent pe profesionalism si pe incredere, atat intre membrii echipei cat si in relatia cu clientii. De aceea in permanenta cautam viitori colegi, dornici sa ni se alature!

SC DACIA SERVICE CLUJ SRL ANGAJEAZA : CONSILIER SERVICE

Candidatul Ideal:

  • - bune abilități de negociere, comunicare scrisă și verbală;

  • - experiență în comunicare si/sau in domeniul auto;

  • - cunoștințe de operare PC; - cunoștințe despre componența și funcționarea sistemelor unui vehicul și cunoștințe referitoare la intreținerea și repararea autovehiculelor; - permis de conducere categoria B;

  • -limba engleză - nivel conversațional; - dinamism, seriozitate, corectitudine, o bună organizare a activităților și a timpului.

Responsabilități: - programarea autoturismelor în atelier și asigurarea încărcării optime a service-ului; - recepția și inspecția preliminară a autovehiculelor în service, în vederea identificării problemelor tehnice reclamate de către clienți; - consilierea permanentă a clienților privind modul de desfășurare a reparației și lucrările care sunt recomandate pentru remedierea defecțiunilor autoturismului; - întocmirea actelor necesare efectuării lucrărilor de reparații și întreținere în service; - întocmirea devizelor cu costurile reparațiior și transmiterea lor către clienți;

- asigură o comunicare eficientă cu clienții și colegii în toate etapele derulării reparației, de la recepția până la restituirea vehiculului; - identificarea și lansarea comenzilor de piese necesare service-ului către departamentul de gestiune piese de schimb; - prezentarea serviciilor și facilităților de service, în vederea vânzării produselor de service ale companiei.

Facilitati:

  • · venituri neplafonate

  • · parcare gratuita

  • · facilitati intretinere auto personal

  • · prima de sarbatori

  • · bonusuri de performanta

  • · cadouri pt copii sub 14 ani

  • · echipament de lucru personalizat si intretinut de angajator

  • · formare profesionala de specialitate

  • · posibilitatea de a lucra pentru o marcă de renume, la standarde de calitate deosebite;

  • · mediu de lucru profesionist, la standarde înalte;

Daca vrei sa ni te alaturi te rugam sa completezi CV-ul tau si sa ni-l trimiti pe e-mail , cu specificarea postului pentru care aplici . Relatii suplimentare la telefon - 0264/70474

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 260394388