2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Cluj
  6. Reprezentanti vanzari - Cluj-Napoca
Marketing Petit Bebe
Postat 24 mai 2024

Angajam consilier vanzari la magazinul Petit Bebe Cluj

Localizare

Cluj-Napoca

Angajam o persoana la magazinul nostru Petit Bebe din Cluj-Napoca, strada Louis Pasteur 76 (cartier Zorilor).

Canditatul ideal:

  • Experienta in vanzari retail si abilitati de vanzare

  • Experienta in domeniu consituie un avantaj

  • Persoana energica, cu atentie la detalii, cu abilitati de comunicare si relationare

  • Orientare către rezultate și capacitatea de a atinge și depăși obiectivele de vânzări

  • Atitudine pozitivă și abilitatea de a lucra în echipă

  • Cunostinte minime in pachetul Microsoft Office

Responsabilitati:

  • Participarea activa la procesul de vanzare

  • Intelegerea nevoilor clientilor. Asigurarea de asistenta si consilierea clientilor in achizitionarea de produse

  • Comanda/Receptie marfa

  • Operare calculator si casa de marcat

  • Pregatirea si intretinerea spatiului pe parcursul zilei

Beneficii:

  • Toate beneficiile legale

  • Salariu atractiv

  • Asiguram training gratuit in programele pe care le operam la fel si pentru produsele pe care le vindem

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 267830852