2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Buzau
  6. Reprezentanti vanzari - Buzau
Postat 12 aprilie 2024

Angajam Consultant vanzari prin telefon - Buzau

Localizare

Buzau

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Candidatul ideal:

Comunica lejer cu cei din jur

Isi doreste sa se dezvolte continuu

Este ambitios si dornic sa invete cat mai multe lucruri noi

Are cunostinte de Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) si de navigare online

Este serios si atent la detalii

Are abilitatea de a negocia si de a convinge cu usurinta

Responsabilitati:

Promovarea si vanzarea de servicii sau produse prin telefon;

Gestionarea solicitarilor primite din partea clientilor;

Oferirea de informatii corecte si utile despre produsele sau serviciile promovate;

Preluarea apelurilor venite din partea clientilor;

Propunerea de oferte customizate, in functie de nevoile clientilor, cu scopul de a le oferi acestora exact lucrurile de care au nevoie;

Urmarirea unor obiective lunare.

Beneficii:

Salariu fix si bonusuri de performanta

Training profesional specializat

Echipa ambitioasa alaturi de care poti sa cresti atat profesional, cat si personal

Activitati periodice cu intreaga echipa: teambuilding-uri, petreceri, concursuri

Job disponibil in Buzau

Localitate

Buzau,

Buzau

Buzau
ID: 236505869