2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bihor
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Oradea
Postat 23 aprilie 2024

Specialist în Relații cu Clienții - Restaurant Fast-Casual

Localizare

Oradea

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2

*Restaurantul nostru fast-casual caută un Specialist în Relații cu Clienții dedicat și prietenos pentru a se alătura echipei noastre.*

Responsabilități:

- Să ofere un serviciu excepțional clienților pentru a asigura satisfacția acestora.

- Să răspundă la întrebările clienților și să rezolve orice probleme într-un mod profesionist.

- Să mențină un mediu curat și organizat în restaurant.

Calificări:

- Experiență anterioară în servicii pentru clienți este un plus.

- Abilități excelente de comunicare și interpersonale.

- Disponibilitatea de a lucra în ture, inclusiv în weekenduri și sărbători.

*Oferim un mediu de lucru prietenos, oportunități de dezvoltare profesională și un pachet competitiv de beneficii. În plus, suntem deschiși la negociere pentru un pachet salarial atractiv care să reflecte valoarea și experiența pe care o aduceți echipei noastre.*

*Dacă sunteți pasionat de servicii pentru clienți și aveți o atitudine pozitivă, vă așteptăm să vă alăturați echipei noastre!*

Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs.

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 264412852