2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Alba
  6. Contabilitate - Alba Iulia
Postat 23 aprilie 2024

Angajam contabil cu experienta in activitatea de productie

Salariu

6 000 - 7 000 lei

Localizare

Alba Iulia

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

S.C. ROMWEST EURO S.R.L. angajeaza contabil cu experiență pentru a se alătura echipei noastre din Alba Iulia. Candidatul ideal va avea cunoștințe solide în domeniul contabilității și va fi responsabil pentru gestionarea activităților financiare ale companiei noastre.

Responsabilități:

  • Întocmirea și analiza rapoartelor financiare

  • Gestionarea registrului general și a jurnalelor contabile

  • Efectuarea reconcilierilor bancare și a altor conturi

  • Calcularea și depunerea impozitelor conform reglementărilor fiscale

  • Asigurarea conformității cu standardele contabile

Cerințe:

  • Experiență demonstrată în domeniul contabilității

  • Cunoștințe solide de legislație fiscală și contabilitate

  • Abilități excelente de comunicare și atenție la detalii

  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a respecta termenele limită

  • Diplomă în contabilitate sau domeniu relevant

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv

  • Mediu de lucru profesionist și stimulant

  • Oportunități de dezvoltare profesională

Vă mulțumim pentru interesul acordat și anticipăm cu nerăbdare să vă cunoaștem!

Echipa,

ROMWEST EURO

Localitate

Alba Iulia,

Alba

Alba, Alba Iulia
ID: 260459803