2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Altele
  5. Altele - Arad
  6. Altele - Variasu Mare
Postat 01 mai 2024

Angajam Contabil

Localizare

Variasu Mare

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO18595092

Societatea SC PORKPROD SRL angajeaza Contabil la punctul de lucru din Variasu Mare, obiect de activitate: agricultura, industria alimentara.

Cerinte:

-studii superioare (stiinte economice);

-cunostinte operare calculator, MS Office;

-capacitate de respectarea termenelor;

-abilitati de organizare si gestionare a timpului.

Responsabilitati:

-sa analizeze documentele economice;

-sa asigure buna activitate financiara si economica a societatii;

-sa inregistreze corect ,cronologic si sistematic operatiunile patrimoniale;

-intocmire situatii si analize solicitate de seful ierarhic.

Oferim:

Mediu de lucru modern si dinamic;

Salariu competitiv corelat cu abilitatile dobandite;

Echipa de profesionisti dedicata si sprijinitoare.

Obligatoriu permis cat.B

Cv-uri pe adresa de e-mail a societatii sau va asteptam la punctul de lucru din Variasu Mare, Jud.Arad. TEL: 07******38 sau 0372 918 219

Localitate

Variasu Mare,

Arad

Arad, Variasu Mare
ID: 268178413