2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Bistrita-Nasaud
  6. Contabilitate - Bistrita
Postat 02 mai 2024

Angajam Contabil

Salariu

3 600 - 4 500 lei

Localizare

Bistrita

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: 27764034

Descriere

Responsabilitati:

Angajam Economist

Compania noastra este in cautarea unei persoane motivate si calificate pentru a se alatura echipei in departamentul contabil .

Daca esti pasionat de numere, organizat si atent la detalii, aceasta pozitie este potrivita pentru tine .

Responsabilitati principale:

  • Gestionarea si inregistrarea corecta a tranzactiilor financiare ale companiei

  • Intocmirea si verificarea documentelor contabile

  • Realizarea rapoartelor financiare si a situatiilor contabile

  • Pregatirea proceselor de închidere lunară

  • Confirmari de sold, analiza variatie P&L etc)

  • Diverse activitati la cererea superiorului ierarhic

Cerinte:

  • Diploma de studii superioare in domeniul economic

  • Minim 5 ani Experienta anterioara in contabilitate pe un post similar

  • Cunoasterea program de contabilitate Neomanager reprezenta un avantaj

Beneficii:

  • Salariu competitiv si pachet de beneficii atractiv

  • Tichete cadou/ Craciun / Paste / 8 Martie

  • Oportunitati de dezvoltare profesionala

  • Mediu de lucru placut si echipa prietenoasa

Daca esti o persoana responsabila, organizata si iti doresti sa faci parte dintr-o echipa dinamica, te invitam sa aplici pentru pozitia de Angajam Economist

. Trimite-ne CV-ul tau actualizat impreuna cu o scrisoare de intentie care sa ne arate de ce esti potrivit pentru acest rol.

Localitate

Bistrita,

Bistrita-Nasaud

Bistrita-Nasaud, Bistrita
ID: 267736323