2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Altele
  5. Altele - Galati
  6. Altele - Galati
Postat 04 mai 2024

Angajam economist/contabil

Salariu

1 900 - 2 500 lei

Localizare

Galati

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 5515253

Descriere

Angajam economist-contabil

Responsabilitati: - Inregistrarea operatiunilor contabile cu respectarea legislatiei financiar contabile (facturi, deconturi, bonuri de consum, extrase de cont, operatii contabile prin casa/banca, verificarea inregistrarilor contabile, a registrelor de TVA); - Intocmire dosare resurse umane, adeverinte, pontaje.

Cerinte- Studii de specialitate: financiar-contabile; - Experienta in domeniu financiar-contabil; - Buna cunoastere a MS-Office, MS-Excel. Cunoasterea programului de contabilitate MyManager, BalPro constituie un avantaj.

Asteptam CV-ul tau pe e-mail

Localitate

Galati,

Galati

Galati
ID: 248436811